Yedekleme Hizmet Sözleşmemiz Güncellenmiştir.

Sayın müşterilerimiz,

Hosting, Reseller ve VDS sunucu hizmet sözleşmemiz güncellenmiştir. Müşterilerimizin yedekleme sözleşmelerini okumaları gerekmektedir.

https://www.akwebhostingi.com/tr/kurumsal/yedekleme-sozlesmesi.html


Saygılarımızla

Akweb Bilişim Hizmetleri

5th Jul 2018
5 TL KREDİ KAZANMAK İSTERMİSİNİZ

Sayın müşterilerimizHostbul.net üzerindeki fima profilimize kullanmış olduğu hizmet ile ilgili yorum bırakan müşterilerimiz için 5 TL kredi hesaplarına eklenecektir.Firma profilimiz : http://www.hostbul.net/firma/10723/Akweb%20Bilişim%20Hizmetleri Yorum yaptıktan sonra yorumunuz ile birlikte destek bileti iletmeniz yeterlidir Devamını Oku »

4th Jan 2018
Hizmet Sözleşmesi Güncellenmiştir.

Sayın müşterilerimiz, Yenilenen hizmet alt yapısı ve yeni ürün ve hizmetlerimiz göz önünde bulundurularak, Hizmet sözleşmemizde düzenlemeye gidilmiştir. Güncel hizmet sözleşmemizi http://www.akwebhostingi.com/tr/duyurular/139-hizmet-sozlesmemiz-guncellenmistir.html adresi üzerinden ... Devamını Oku »

20th Oct 2017
İstanbul Radore'de bulunan Sunucumızda Veri merkezi Çalışması

Sayın müşterimiz,İstanbul radore de bulunan SEO sunucumuzun veri merkezinde aralık ayı içerisinde yapılacak planlı bakım çalışması bilgileri aşağıdaki gibidir: Bu çalışmalar esnasında 10 Class, 20 Class, 30 Class ve 40 Class IP SEO Reseller sunucumuza erişim olmayacağını siz değerli müşterilerimizin bilgisine ... Devamını Oku »

22nd Dec 2015
Planlı Bakım Çalışması

Sayın Müşterilerimiz, Akweb Bilişim Hizmetleri olarak her zaman için sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda sürekli olarak sunucu alt yapımızı güçlendiriyoruz. Yeni Nesil INTEL işlemcili sunucularımızın devreye girmesi ile birlikte internet sitenizin bulunduğu sunucumuzda güçlendirme çalışması ... Devamını Oku »

6th Apr 2015