Sayın Müşterilerimiz,

Malumunuz dolar kurundaki dengesiz ve fahiş artış ve alt yapımız ile ilgili alınan tüm donanımların doğrudan dolar ile alınması ile birlikte 2022 yılı ocak ayı itibarı ile hizmet kalitemizin devam edebilmesi için tüm hizmetlerimizde ücret artışı yapılması zorunlu hale gelmiştir.

Bunun da haricinde Kabin ve IP ücretlerinin bu zamana kadar satın alımı TL ile yapılırken, Ocak 2022 itibarı ile artık veri merkezlerinden DOLAR ile alınacağı bilgisi gelmiş durumdadır.  GELEN BİLGİLENDİRME MAİLİNİ https://prnt.sc/213h0y0 burdan görebilirsiniz.

Bu bağlamda Ocak 2022 itibarı ile kullanmış olduğunuz hizmetlerde artış olacağını üzülerek bilginize sunarız. Yapılacak olan artış siz değerli müşterilerimize doğrudan yansıtılmayacak olup, yeni ücretlendirme bu güne kadar size sunulan indirimlerin de dahil edilerek aynı şekilde indirimli olarak yapılacağını da ayrıca bilginize sunarız.

Bundan sonraki dönemlerde herhangi bir indirim ya da kur düşüşü yaşandığında da derhal fiyatlarda indirim uygulanacağını da bilginize sunar, Anlayış ve iş birliğiniz için teşekkür ederiz. 

 

Saygılarımızla,

 Friday, December 17, 2021<< Geri